Lenka Hyklová

Your search results

About Me

About me

I’m the acting representative in Czech republic, with over 15 years of experience in sales. Currently based in Prague and available to help you find the property of your dreams in Salento, Puglia.

I know the region very well and I’m passionate about matching people and properties, always making sure to find the most amazing holiday home, foreign investment or your retirement location in the sun.

Travelling is one of my passions, so i’ll be very happy to accompany you to Salento and assist you in making the right choice.

 

O mně

Jsem výhradním zástupcem Salento with Love v České republice s patnáctiletou zkušeností v oblasti obchodu. Mé působiště se aktuálně nachází v Praze, kde jsem vám plně k dispozici ve všech ohledech týkajících se nalezení nemovitosti vašich snů v oblasti Salento (Puglia, Itálie).

Tamní region znám velice dobře a jsem proslulá svou vášní propojovat lidi a nemovitosti. Můžete se spolehnout, že pro vás společně najdeme vhodný objekt, ať už se bude jednat o snový prázdninový dům, výhodnou investici nebo domov pro váš důchodový věk v teplých krajích.

Cestování je moje veliká záliba a velice ráda vás osobně doprovodím do Salenta, kde pro vás společně vybereme dokonalou nemovitost.

Contact Me

Schedule a showing?

Compare Listings